TurkishArabicEnglishGerman

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Kentaş 1989 yılında kurulmuştur.
Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için en iyisini düşünüp yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Kentaş, faaliyet gösterdiği alanlar da istikrarlı bir firma olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.
Yapı dekorasyon alanın da faaliyet gösteren Kentaş yenilikçi ve modern çizgisi ile evye dünyası markasıyla evinizde iş yerinizde kısacası tüm yaşam alanlarınızda evye , batarya ve benzeri ürün satışlarıyla geleceğin teknolojisi ile sizleri buluşturup mutfağınızda ve banyonuzda geçen zamanı daha da güzel bir hale getirmeyi hedef edinerek sizlerin hizmetindedir..
Alman teknolojisi yüksek kalite ürün şeçenekleri ile yaşam alanlarınıza görsel ve kullanım açısından zenginlik katan evye dünyası geniş ürün yelpazesi ile sizlere sınırsız seçenekler sunuyor… sizde yaşam alanlarınızda kalite ve konfor istiyorsanız gelin misafirimiz olun bizleri tanıyın…
Bizler sizler için daha iyisini hedefliyoruz…. Sizde evye dünyası ile tanışın hayallerinize dokunun….

Whatsapp
Evye Dünyası
Evye Dünyası
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?